KONST / Litografier / Mapp med litografier 14688155
nr 1468 8155
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
Mapp med litografier, 4 st. "Strandbilder", 1994. Signerad, numrerad 350-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 53x81 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:06:10
18/5 13:00:26
500 kr
24/5 18:21:30